BOEINGEM NA VYTOUŽENOU LETNÍ DOVOLENOU - od 3 39O KČ /sleva 15% - akce platí do 30. června 2018.

Boeingem na vytouženou letní dovolenou

Co kdybyste mohli s celou rodinou navštívit svoji oblíbenou dovolenkovou destinace tolikrát, kolikrát byste chtěli a nemuseli se ohlížet na čas ani na momentální stav svého bankovního konta? Jestli si na letošní zahraniční dovolenou ještě nějaký ten pátek počkáte, nebo ji dokonce budete muset oželet úplně, můžete si k moři zaletět prostřednictvím našeho leteckého simulátoru. A ruku na knipl, kdy se Vám naposledy stalo, že byste cestou na svoji dovolenou seděli na místě pilota?

Lákají Vás průzračně čisté vody Jadranského moře a podmanivá krása chorvatských pláží, které jsou druhé nejčistší v Evropě? Nebo Vás uchvátilo pobřeží lemované nesčetnými ostrovy a ostrůvky s nezaměnitelnými bílými domky tak typickými pro Řecko? Během letu v našem leteckém simulátoru si prohlédnete svoje oblíbená místa pro změnu z jiného úhlu pohledu.
  • Welcome drink v podobě sklenky prosecca na odbourání napětí.
  • Bezpečnostní instruktáž a popis technických aspektů letu a práce pilota.
  • Přelet nad Havajskými ostrovy, Řeckými ostrovy a dech beroucí pohled  na tepající metropoli Dubaj.
  • Vzlet a přistání na Šanghajském letišti a na aljašském letišti Anchorage.
  • Varianty letu a přistání v různou denní a noční dobu i za nepříznivých povětrnostních vlivů.
  • Simulace možných poruch letadla a ukázka jejich řešení.
  • Soutěž o místo pilota Boeingu 737, který si bude moci na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je letadlo řídit a bezpečně s ním přistát.
  • Káva, čaj, voda a drobné občerstvení k dispozici po celou dobu letu.
od

3 390 Kč

(3 990Kč) Sleva 15%

Program Letu

Po krátké instruktáži od profesionálního pilota vyrazíte z letiště Václava Havla a vychutnáte si přelet nad českou metropolí. Dále budete pokračovat do Vámi vybrané země, nad kterou se proletíte a potěšíte se pohledem na svá oblíbená místa nebo vysněné destinace. Během letu dojde samozřejmě také na tu nejdůležitější část, a to na vzlet a přistání Boeingu 737 při kterém konečně pochopíte, za co se pilotovi po hladkém přistání tleská.

Abychom Vás naladili na opravdovou dovolenkovou vlnu, připravili jsme pro všechny členy posádky welcome drink vceně balíčku.

Až přistanete ...

Ať už si vyberete jakýkoli balíček, palubní servis zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás obslouží skutečné letušky a vše můžete případně probrat s leteckými odborníky.