cz
en

Soukromý let v Boeingu

Vyzkoušejte si pilotování velkého dopravního letadla ve Vámi vybrané délce a vychutnejte si zážitek, na který nezapomenete do konce svého života. Vše je jako ve skutečné kabině B737-800 NG a to do nejmenšího detailu.
K 60 min. letu nápoj pro pilota zdarma.
K 90 min. letu nápoj pro pilota + 3 fotografie zdarma.
od

2 189 Kč

(2 189 Kč) Sleva 10%
  • Po zakoupení letu obdržíte dárkovou poukázku do emailu.
  • Let je možné zarezervovat na zvolený termín po objednávce.
  • Doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin před letem.
od

1 990 Kč

  • Vzlet a přistání kdekoliv na světě.
  • Let nad reálnou krajinou jako New York, Egyptské pyramidy nebo pohoří Himálají.
  • Volba letu ve dne nebo v noci s možností různého počasí.
  • Profesionální pilot vás naučí létat během 10 minut.
  • Výběr z 24 000 letišť na celém světě.
  • Reálný 100% funkční kokpit letadla Boeing.
  • Vezměte s sebou celou rodinu nebo až 10 kamarádů zdarma.

Komu se bude pilotování líbit?

Tento zážitek se bude líbit všem, kteří chtějí vyzkoušet, jaké to je být v roli profesionálního pilota. Letecký simulátor je skvělý také jako dárek nebo originální překvapení pro Vaše blízké. Pokud chcete udělat pilotováním letadla radost dětem do 8 let, je nezbytný doprovod dospělé osoby.

Na co se můžete těšit?

Na začátku vás čeká krátká předletová příprava. Od zkušeného instruktora, který bude vaším kopilotem, se dozvíte, co je třeba udělat před vzlétnutím. Seznámíte se s nejdůležitějšími ovládacími prvky, funkcemi a postupy potřebnými pro váš let. A poté se pustíte do pilotování! Na leteckém simulátoru zažijete stejné pocity, které zažívají i piloti. Chybět nebude nic, co k pilotování letadla patří, včetně letové navigace.

Chcete zažít ještě více?

Zvolte si balíček na 60 minut a vyzkoušejte si kromě klasického pilotování dokonce i let za nepříznivých povětrnostních podmínek nebo let v noci. To vše ve 100% reálné simulaci.A pokud už teď předem víte, že vás z kapitánského křesla jen tak někdo nedostane, oceníte náš program na 90 minut. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet co udělají s letadlem různé povětrnostní podmínky, náhlý výpadek motoru či palubních systémů a můžete si vyzkoušet i nouzové přistání. Podrobnější bude i předletová příprava, takže získáte hlubší informace o přístrojovém vybavení letadla, postupech před startem i při letu, základy aerodynamiky i rádiové komunikace.

Až přistanete...

Ať už si vyberete jakýkoli balíček, palubní servis zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás obslouží skutečné letušky a vše můžete případně probrat s leteckými odborníky.