po stopách Jamese Bonda - od 3 999 KČ / sleva 38 % - akce platí do 31. Března 2019.

Po stopách Jamese Bonda

Agenta 007

Letouny hrají ve filmech agenta 007 stejně důležitou roli jako luxusní automobily nebo krásné ženy. Proto jsme připravili pro fanoušky bondovek speciální možnost podívat se na ta nejzajímavější letiště a místa, která se ve filmech objevila.
Na palubě se bude podávat zdarma suché, protřepané, ale nemíchané Martini.
(pilot + 1doprovod)
od

3 999 Kč

(6 479 Kč) Sleva 38%
  • Po zakoupení letu obdržíte dárkovou poukázku do e-mailu.
  • Let je možné zarezervovat na zvolený termín po objednávce.
  • Doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin před letem.
  • Kondiční let pro profesionální piloty.
  • Zvládání krizových situací během letu.
  • Prohloubení znalostí a dovedností pilota.
  • Profesionální instruktor vás provede výcvikem.
  • Výběr z 24 000 letišť na celém světě.
  • Reálný 100% funkční kokpit letadla Boeing.
  • Vezměte s sebou celou rodinu nebo až 10 kamarádů zdarma.
Pečlivě vybrané destinace nenavštívíte jen jako obyčejný turista, ale prohlédnete si je z kokpitu letadla, jako kapitán Boeingu. A až vám naše letuška namíchá suché Martini přesně tak, jak ho pije tajný agent, zážitek bude ještě dokonalejší. Neváhejte si s sebou na palubu přivést jednoho spolucestujícího, se kterým se můžete u pilotování prostřídat.

Jak bude let probíhat?

Během 60minutového letu zavítáte do 4 exotických destinací po celém světě. Nejprve se proletíte nad pobřežím Bahamských ostrovů známém z filmu Casino Royale. Potom zamíříte přes Tichý oceán až na staré letiště do Hong Kongu, které bylo vyhlášené jako jedno z 10 nejnebezpečnějších letišť světa. Pak bude vaše cesta pokračovat na sever do Japonska na letiště Kansai a vychutnáte si pohled na hrad Himedži, ve kterém v díle Žiješ jen dvakrát sídlila japonská tajná služba. Vaše poslední zastávka povede zpět přes oceán, a to nebude nikam jinam, než do Las Vegas.

90minutový let vám navíc nabídne přelet nad ikonickým Rio de Janeirem se svými plážemi Copacabana a Ipanema. Poté se vydáte zpět do Evropy, kde si kromě přeletu nad Tarifou a Cadizem vyzkoušíte vzlet a přistání na dalším z extrémních letišť světa - na Gibraltaru. Poslední zastávkou bude Řím a Vatikán, jehož uličky dobře znáte z automobilové honičky ve filmu Spectre a nyní si je prohlédnete také z ptačí perspektivy.

Až přistanete...

Palubní servis po celou dobu letu zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás stevardky obslouží a své dojmy můžete probrat s leteckými odborníky.