cz
en

Nejzajímavější letiště světa

Program "Nejzajímavější letiště světa" je určen pro milovníky exotických míst a adrenalinové zábavy. Vyzkoušejte si pilotování velkého dopravního letadla na těch nejzajímavějších místech světa. Vyzkoušejte si odstartovat a přistát tam, kde to dokáže jen opravdový kapitán dopravního letadla. Vše se naučíte během 10 minutové instruktáže s vaším soukromým pilotem.
K 60 min. letu nápoj pro pilota zdarma.
K 90 min. letu nápoj pro pilota + 3 fotografie zdarma.
od

2 990 Kč

od

3 289 Kč

(3 289 Kč) Sleva 10%
 • Po zakoupení letu obdržíte dárkovou poukázku do emailu.
 • Let je možné zarezervovat na zvolený termín po objednávce.
 • Doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin před letem.
 • Výběr z 10 nejzajímavějších letišť světa.
 • Možnost střídání druhého pilota zdarma.
 • Let ve dne nebo v noci s možností různého počasí.
 • Vyhodnocení vašeho přistání.
 • Profesionální pilot vás naučí létat během 10 minut.
 • Výběr z 24 000 letišť na celém světě.
 • Reálný 100% funkční kokpit letadla Boeing.
 • Vezměte s sebou celou rodinu nebo až 10 kamarádů zdarma.

Komu se bude pilotování líbit?

Tento zážitek se bude líbit všem, kteří mají rádi zajímavá místa a cestování. Letecký simulátor je skvělý také jako dárek nebo originální překvapení.

Na co se můžete těšit?

Na začátku vás čeká předletová příprava. Od zkušeného instruktora, který bude vaším kopilotem, se dozvíte, co je třeba udělat před vzlétnutím. Seznámíte se s nejdůležitějšími ovládacími prvky, funkcemi a postupy potřebnými pro váš let. A potom se pustíte do pilotování! Chybět nebude nic, co k pilotování letadla patří, včetně letové navigace. Chcete zažít ještě více? Zvolte si program MAY DAY 90 nebo 120 a vyzkoušejte si kromě klasického pilotování dokonce i požár na palubě letounu s nutností použít kyslíkové masky.

A pokud už teď víte, že vás z kapitánského křesla jen tak někdo nedostane, tak tento program rozhodně oceníte. Na vlastní kůži zkusíte, co udělají s letadlem různé povětrnostní podmínky, náhlý výpadek motoru či palubních systémů a můžete si vyzoušet i nouzové přistání. Podrobnější bude i předletová příprava, takže získáte hlubší informace o přístrojovém vybavení letadla, postupech před startem i při letu, základy aerodynamiky a rádiové komunikace.

Co si v tomto balíčku vyzkoušíte?

Záleží pouze na Vás, co si chcete v našem simulátoru vyzkoušet. Letoun máte plně pod kontrolou a tak využijte svůj čas na 100 %. O Váš doprovod se na palubě postarají naše profesionální stewardky přesně tak, jako na palubě skutečného letounu.

Chcete zažít ještě více?

Zvolte si balíček na 60 minut a vyzkoušejte si kromě klasického pilotování dokonce i let za nepříznivých povětrnostních podmínek nebo let v noci.A pokud už teď víte, že vás z kapitánského křesla jen tak někdo nedostane, oceníte náš program na 90 minut. Na vlastní kůži si vyzkoušejte co udělají s letadlem různé povětrnostní podmínky, náhlý výpadek motoru či palubních systémů a můžete si vyzkoušet i nouzové přistání. Podrobnější bude i předletová příprava, takže získáte hlubší informace o přístrojovém vybavení letadla, postupech před startem i při letu, základy aerodynamiky i rádiové komunikace.

Až přistanete...

Ať už si vyberete jakýkoli balíček, palubní servis zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás obslouží skutečné letušky a vše můžete probrat s leteckými odborníky.