cz
en

Kurz základy létání pro 10 osob

Kurz pro skupinku maximálně 10 osob.
0/10 rezervováno

Balíček speciálně navržený pro všechny, kteří neustále chodí s hlavou v oblacích a fascinovaně hledí na oblohu. Odjakživa Vás magicky přitahovala letadla a vše, co je snimi spojené? Nemůžete se létání nabažit nebo dokonce vážně přemýšlíte nad tím, zda by práce pilota nebyla pro Vás přesně to pravé?
  • Kurz probíhá formou skupinové přednášky pro max. 10 osob.
  • Doba letu v kokpitu je 12 minut na každého účastníka.

790 Kč

cena za osobu

Kurz pro skupinku maximálně 10 osob.
0/10 rezervováno!

Co si v tomto Kurzu vyzkoušíte?

Přijďte si do našeho leteckého simulátoru na vlastní kůži vyzkoušet, co všechno létání obnáší. Během simulace skutečného letu nad reálnou krajinou si užijete 2 hodiny ve společnosti dlouholetého profesionálního pilota, který Vám stručně osvětlí základy aerodynamiky a navigace, nastíní pravidla létání a technické parametry Boeingu 737 a objasní podstatu leteckého provozu a jeho bezpečnosti. Svoje vlastní předpoklady pro létání si budete moci ihned otestovat, až se sami chopíte kniplu v křesle pilota.

Protože ale v praxi nejde vždy vše hladce a podle plánu, zažijete také několik nebezpečných situací v podobě poruch letadla i střetu s přírodními živly. Váš instruktor Vás těmito situacemi pokaždé bezpečně provede a podělí se i o příběhy z vlastní praxe. A pokud Vás už dlouho nějaká otázka týkající se létání trápí, budete mít perfektní příležitost svoji zvědavost konečně ukojit.

Program kurzu

Až přistanete ...

Ať už si vyberete jakýkoli balíček, palubní servis zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás obslouží skutečné letušky a vše můžete případně probrat s leteckými odborníky.


Termín příštího kurzu je v pátek 31. srpna od 18 hodin.