cz
en

Firemní Akce

Vánoční večírky

Firemní večírek, narozeninová párty nebo vánoční párty v nejmodernějším leteckém simulátoru v centru Prahy. Těšit se můžete na adrenalinvý let v simulátoru. Stylové prostředí pilot baru, kde vás budou hýčkat naše profesionální letušky.
Vaše párty bude nabitá zábavou. Vyzkoušíte si odstartovat a přistát na libovolném letišti na světě. Proletíte se nad oblíbenými destinacemi například z vaší dovolené. Nebo se zaletíte podívat na luxusní západ slunce nad Tahitským ostrovem Bora Bora.  
Pečovat o vás budou naše vždy vysmáté stewardky, tak jako byste letěli první třídou. Nabídneme vám široký výběr nápojů a občerstvení dle vašeho výběru a preferencí. Záleží jen na vašem přání.
Prostory leteckého simulátoru nabízí místa pro 2 piloty a až 10 cestujících na palubě pro pasažéry. Až 12 lidí tak může pohodlně sledovat průběh letu. V kokpitu pro piloty se během párty vystřídají všichni, kdo budou mít zájem. Další místa pro volnou zábavu, občerstvení nebo relax po adrenalinovém letu jsou pro vás připravena v Pilot baru. Dalších 10 míst je zde na sezení nebo přímo na baru.
Pro váš firemní večírek, narozeninovou oslavu nebo Vánoční párty je simulátor My Airlines uzavřen pro veřejnost. Soukromý pilot je vám k dispozici. Během krátké instruktáže vás naučí letadlo ovládat a pak už je jen na vás, kam se vydáte za dobrodružstvím. Ideální počet účastníků je 20 osob.