cz
en

Dětská párty v letadle

Uspořádejte pro své děti dobrodružnou narozeninovou oslavu na palubě dopravního letadla Boeing. Oslavenec i jeho kamarádi si vyzkouší pilotovat opravdové letadlo. A během letu se podívají na zajímavá místa z ptačí perspektivy.
Součástí 120 min. letu je dětské šampaňské zdarma.
Součástí 180 min. letu je dětské šampaňské zdarma + fotografie pro oslavence zdarma.
od

7 900 Kč

(8 778 Kč) Sleva 10%
  • Po zakoupení letu obdržíte dárkovou poukázku do emailu.
  • Let je možné zarezervovat na zvolený termín po objednávce.
  • Doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin před letem.
od

1 990 Kč

  • Možnost individuálního občersvení pro děti i dospělé na palubě.
  • Létací balónky a dekorace.
  • Let nad reálnou krajinou a zajímavými místy dle přání dětí.
  • Profesionální pilot je dětem celou dobu letu k dispozici.
  • Reálný 100% funkční kokpit letadla a paluba pro spolucestující.
  • Vezměte s sebou až 12 kamarádů zdarma.

Komu se bude pilotování líbit?

Tento zážitek v podobě dětské narozeninové párty v letadle si užije váš oslavenec či oslavenkyně rovnou s celou partou kamarádů a kamarádek. Počet dospělých jako doprovodu není omezen. Maximální kapacita pro pohodlnou párty je celkem 20 osob.

Na co se můžete těšit?

Na začátku vás čeká krátká předletová příprava. Od zkušeného instruktora, který bude vaším kopilotem, se dozvíte, co je třeba udělat před vzlétnutím. Seznámíte se zjednodušeně jak se pilotuje velké dopravní letadlo a jde se rovnou na to!. Chybět nebude nic, co k pilotování letadla patří, včetně létání nad krajinou, vzlety a přistání na různých letištích anebo zábavné změny počasí.

Chcete zažít ještě více?

Zvolte si balíček na 60 minut a vyzkoušejte si kromě klasického pilotování dokonce i let za nepříznivých povětrnostních podmínek nebo let v noci. To vše ve 100% reálné simulaci. A pokud už teď předem víte, že vás z kapitánského křesla jen tak někdo nedostane, oceníte náš program na 90 minut. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet, co udělají s letadlem různé povětrnostní podmínky, náhlý výpadek motoru či palubních systémů a můžete si vyzkoušet i nouzové přistání. Podrobnější bude i předletová příprava, takže získáte hlubší informace o přístrojovém vybavení letadla, postupech před startem i při letu, základy aerodynamiky i rádiové komunikace.

V průběhu oslavy...

Palubní servis pro malé piloty zajistí naše letuška stejně jako pro dospělý doprovod. K občerstvení je připravena celá řada nápojů a drobných pochutin.