Cesta kolem světa v Boeingu

Vyražte na cestu kolem světa, aniž abyste museli ztrácet čas balením kufrů a hledáním cestovního pasu. Vydejte se z Prahy na západ kolem naší planety a postupně navštivte 6 různých míst.
od

3 990 Kč

  • Po zakoupení letu obdržíte dárkovou poukázku do emailu.
  • Let je možné zarezervovat na zvolený termín po objednávce.
  • Doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin před letem.
  • Kondiční let pro profesionální piloty.
  • Zvládání krizových situací během letu.
  • Prohloubení znalostí a dovedností pilota.
  • Profesionální instruktor vás provede výcvikem.
  • Výběr z 24 000 letišť na celém světě.
  • Reálný 100% funkční kokpit letadla Boeing.
  • Vezměte s sebou celou rodinu nebo až 10 kamarádů zdarma.
Vychutnejte si pohled z ptačí perspektivy na Prahu, New York, Bahamy, Honolulu a Sydney. Jako svoji poslední zastávku před přistáním zpět na ruzyňském letišti si můžete vybrat Dubaj, nebo Káhiru. V každé z destinací si otestujete místní letiště během vzletu a přistání.
Tento 60-90 minutový balíček se skvěle hodí pro menší skupinky přátel nebo rodiny o velikosti 1- 6 osob, z nichž si každý člen může vyzkoušet jedno z letišť. Vše podstatné o létaní se dozvíte během úvodní 10 minutové instruktáže od svého osobního pilota, zkušeného profesionála, který bude po celou dobu letu sedět po vašem boku.

Jak bude let probíhat?

Odstartujete z Prahy, z letiště Václava Havla, ale ještě než se vydáte na dlouhou cestu přes oceán, proletíte se nad naším hlavním městem, abyste se mohli z výšky pokochat takovými dominantami města jako Pražský hrad s katedrálou sv. Víta, Petřínskou rozhlednou, Karlovým mostem nebo Žižkovskou věží.

Vaše první zastávka nebude nikde jinde než ve městě, které po staletí symbolizovalo pro  mnoho Evropanů  zemi zaslíbenou, v New Yorku. V americké metropoli budete mít možnost prohlédnout si  její hlavní dominantu Sochu Svobody, přeletět nad střechami manhattanských mrakodrapů, i  žasnout nad rozlehlostí Central Parku.

Z přelidněného města následně zamíříte do mnohem klidnější oblasti, na dech beroucí pláže  Bahamských ostrovů. Ze vzduchu si perfektně vychutnáte pohled na podmanivou krásu tohoto karibského ráje. Proletíte se nad blankytně modrým mořem obklopujícím nekonečné bílé písčité pláže a budete obdivovat přepychové rezorty a luxusní golfová hřiště.

Vaše cesta bude dále pokračovat na západ, kde uprostřed Tichého oceánu přistanete v neméně pohádkové destinaci, na Havaji. Pod sebou budete mít legendární Waikiki Beach a mrakodrapy hlavního města Honolulu. Kromě nádherných pláží vám tento surfařský ráj nabídne lávová pole, vysoké sopky a rozlehlá údolí, kde se natáčel Jurský park.

Následujícím přeletem se přenesete přes magickou datovou hranici na zeměkouli a na hodinkách si přidáte jeden den navíc. Nepřistanete nikde jinde, než v australském Sydney. Proletět se nad hlavní dominantou metropole, známou operou, je sen snad každého člověka. Ale  stejně fascinující bude i pohled na přilehlé zátoky, řeky a pláže, na nichž se město rozprostírá, včetně vyhlášené Bondi Beach.

Opálení a plní zážitků se pomalu vracíte domů. Výběr poslední destinace bude jen a jen na vás. Zvolíte svět budoucnosti, kterou ztělesňuje nablýskaná moderní Dubaj, nebo dáte přednost exkurzi do minulosti v podobě přeletu nad Káhirou a pyramidami?

Všechno, co se při letu nad hlavním městem Spojených arabských emirátů pod vámi objeví, je symbolem nesmírného luxusu a bohatství. Neuniknou vám pochopitelně ty největší atrakce: slavný mrakodrap Burdž al-Arab a nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa, ale uvidíte také uměle vytvořené ostrovy ve tvaru palmy a mnoho dalších úchvatných budov v centru města.

Pokud jste fascinováni historií, přelet nad pyramidami starými tisíce let pro vás určitě nebude zklamáním. Ostatně pyramidy jsou jediným starověkým divem světa, který si ještě dnes můžete na vlastní oči prohlédnout. Letecký pohled Vás v mžiku přenese do dávné doby faraónů a sfing a vyvolá ve vás úžas a obdiv nad genialitou jejich autorům.

A teď už jen přistát zpátky v Praze.

Až přistanete ...

Palubní servis po celou dobu letu zajistí naše letuška. Po bezpečném přistání můžete vstřebat všechny zážitky v designovém pilot baru, kde vás stevardky obslouží a své dojmy můžete probrat s leteckými odborníky.